Patronaty medialne Money.pl

Patronaty medialne Money.pl

Money.pl obejmuje patronatem medialnym największe wydarzenia o tematyce szeroko pojętego biznesu, finansów, gospodarki, spotkania liderów rynków, wydarzenia związane z branżą IT i nowoczesnymi technologiami, a także rozwojem kadr i rynkiem pracy. Wspieramy również wydarzenia skierowane do MŚP, promujące przedsiębiorczość, innowacje a także kulturę i sport.

W ramach patronatu medialnego współpracujemy z organizatorami jednych z największych imprez gospodarczych takich jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach czy Wrocław Global Forum.

Zainteresowanych patronatem medialnym Money.pl zapraszamy do przesyłania ofert z opisem wydarzenia i propozycją współpracy na adres: promocja@serwis.wp.pl.

 

Patronaty medialne serwisów life style

Patronatami medialnymi serwisów life style obejmujemy projekty związane z szeroko pojętym stylem życia. Patronujemy wszelkim wydarzeniom, które mogą spotkać się z zainteresowaniem naszych Czytelników.

Patronaty medialne serwisów iWoman.pl i MenStream.pl dedykujemy wydarzeniom skierowanym do aktywnych, ambitnych i nowoczesnych ludzi – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Patronatem medialnym obejmujemy projekty z kategorii kultura, sztuka i rozrywka, sport, business life style. Patronujemy m.in. koncertom, filmom, wydawnictwom muzycznym i książkowym, pokazom mody, zawodom sportowym, a także konkursom i wydarzeniom komercyjnym dedykowanym naszej grupie docelowej.

Patronatem medialnym portalu Platine.pl obejmujemy projekty związane z szeroko pojętym luksusowym stylem życia, które nawiązują swoim profilem do prestiżowego charakteru naszego portalu. Patronujemy wystawom i aukcjom sztuki, koncertom jazzowym i muzyki klasycznej, pokazom mody, wyjątkowo prestiżowym wydawnictwom książkowym i muzycznym, turniejom golfowym i tenisowym oraz projektom komercyjnym dedykowanym naszej grupie docelowej.

W sprawie patronatu serwisów life style prosimy kontaktować się z działem PR i komunikacji marketingowej Money.pl:

Sylwia Walusiak, Specjalista ds. PR i komunikacji marketingowej

Tel. 071 33 74 278

s.walusiak@firma.money.pl

 

W ofercie powinien znaleźć się opis wydarzenia, grupa docelowa, przewidziany zasięg, planowane formy promocji i lista pozostałych patronów medialnych.