Oferty pracy

Money.pl to największe medium biznesowe w Polsce i nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się spółka, która ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Swoboda i niezależność, którą dajemy pracownikom, przynosi wymierne efekty. Niezależnie od doświadczenia zawodowego i kompetencji, stawiamy na ludzi z potencjałem, których wkład i zaangażowanie w pracę znajdują odzwierciedlenie w sukcesach spółki.

Naszym pracownikom oferujemy elastyczny czas pracy, udział w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów oraz możliwość poznania interesujących ludzi, specjalistów z różnych dziedzin.

Zespół Money.pl pracuje we Wrocławiu i w Warszawie. W stolicy Dolnego Śląska znajduje się główna siedziba spółki i tu realizowane są największe projekty. W Warszawie pracują natomiast reporterzy oraz grupa specjalistów ds. sprzedaży reklamy.

Money.pl to także główny udziałowiec w pięciu spółkach powiązanych, zatrudniający łącznie w Grupie Kapitałowej ponad 160 osób.

Jeśli jesteś zainteresowany/a karierą w jednej ze spółek Grupy Money.pl, zapoznaj się z aktualnie prowadzoną rekrutacją:

Wszystkim kandydatom oferujemy:
  • pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się spółki internetowej - lidera w branży
  • dobrą atmosferę pracy
  • współudział przy tworzeniu nowych ciekawych projektów
  • pracę z nowymi technologiami i najlepszymi specjalistami z zakresu rozwiązań internetowych