Oferty pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego

Miejsce pracy: Wrocław

Spółka: Favore

Zadania

  • inicjowanie, wdrażanie oraz koordynowanie projektów marketingowych,
  • projektowanie reklamy kontekstowej (AdWords),
  • przygotowanie i ciągła optymalizacja landing pages i kreacji internetowych w celu zwiększenia konwersji,
  • planowanie działań wykorzystania e-mail marketingu,
  • prowadzenie działań z zakresu social media,
  • realizacja działań content marketingowych,
  • współpraca z działem SEO oraz działem IT,
  • rozwijanie współpracy z innymi serwisami internetowymi,
  • analiza konkurencji i planowanie działań budowania przewagi konkurencyjnej,
  • monitorowanie efektywności akcji promocyjnych oraz raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia w obszarze marketingu internetowego (warunek konieczny),
  • zaangażowanie, kreatywność, entuzjazm,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy

  • stabilną pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się spółki internetowej,
  • dużą samodzielność przy realizacji zadań,
  • pełne wyzwań stanowisko pracy, dające możliwości rozwoju,
  • umowę z pakietem socjalnym (karta Multisport).

Na końcu CV prosimy zamieścić informację o tytule ostatnio przeczytanej książki.